Intencje parafialne

Intencje

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

NIEDZIELA  - 27  września  2020 r.

7.00 – Za + +  ojca Józefa Wieczorek, matkę Annę, dziadka Augustyna z ok. rocz. ur.

8.30 – Za + +  ojców Ludwika Brzozowskiego i Henryka Cuglowskiego, dziadków, z rodziny

10.00W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. ich rodziców i chrzestnych

11.15 – 1. Do Opatrzności Bożej z podziękow. za otrzymane łaski, o zdrowie i błogosław. Boże i opiekęMatki Boże  dla Emy Janiszowskiej z okazji 90 rocznicy urodzin/ T. D./ – od dzieci z rodzinami.

2. Do Opatrzności Bożej z podziękow. za otrzymane łaski, o zdrowie i błogosław. Boże dla Jacka Morcinek z okazji 50 rocznicy urodzin / T. D.

16.00 Nieszpory Niedzielne.

17.00W kościele św. Walentego – Za + +  rodziców Felicję i Ludwika Płaszczymąka, z rodziny.

PONIEDZIAŁEK  -  28  września  2020 r. ; wspom. św. Wacława, męcz.

7.00 – Za + +  syna Grzegorza w rocz. śm., ojca Eugeniusza, matkę Helenę, męża Jana,  teściów Waleskę i Stefana, dziadków.

18.00 – 1. Za +  męża Wacława Jędrysik w II-cią rocz. śm., + + rodziców, teściów, rodzeństwo.

2. Za +  Edmunda Broncel w 30-ty dzień po śm.

WTOREK   - 29  września  2020 r.;święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękow. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosław. Bożei opiekę Matki Bożej.

18.00 – Za  + + męża i ojca, jego rodziców i teściów.

ŚRODA   -  30  września  2020 r.; wspom. św. Hieronima, prezbitera i dra K.

7.00 – Za + +  rodziców Floriana i Klarę, Różę i Wilhelma, siostrę Różę, brata Jerzego,Wandę i Krzysztofa.

17.30 – Nowenna do MBNP

18.00 – Za + + ojca Antoniego, brata Henryka w rocz. śm., z pokrew. Skrzypulec, dziadków  Franciszka i Martę Ordon.

I CZWARTEK  -  01  października  2020 r.;wspom. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicę i dra K.

7.00 – Do Chrystusa Najwyszego i Wiecznego Kapłana o uświęcenie duchowieństwa oraz o nowepowołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

- nabożeństwo za kapłanów i o nowe powołania

17.45 – Za + Alfreda Szewczyk, + + z rodzin Jendrysik, Szewczyk

I PIĄTEK  -  02  października  2020 r.; wspom. śś. Aniołów Stróżów

7.00 – Do Najświętszego serca Pana Jezusa w intencji czcicieli.

- nabożeństwo do NSPJ

17.00Nabożeństwo różańcowe.

17.45 – Za + +  matkę Annę Michalską w rocz. śm., ojca Józefa, z rodziny Michalski, Janus.

19.00 – Msza św. dla młodzieży

20.00 –Czuwanie modlitewne i apel.

I SOBOTA   -  03  października  2020 r.

7.00 – Do Niepokalanego Serca NMP za żywych i zmarłych z różańca.

- nabożeństwo do NSNMP

15.00 – ŚLUB – w intencji nowożeńców: Dykas - Bartman

17.00Nabożeństwo różańcowe.

17.45 – Za + +  ojca Wiktora Ślimok z ok. rocz. ur., żonę Bronisławę, męża Antoniego, brata Norberta,  dziadków, teściów, swatów.

Po Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka – Alicja Guźda

NIEDZIELA  - 04  października  2020 r.

7.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstaw. św. Franciszka z prośbą o miłość braterską i dar modlitwy  oraz o nowe powołania do  Rodziny Franciszkańskiej

8.30 – Za + +  rodziców Janinę i Fabiana Kidawa, Feliksa i Annę Broncel, bratową Jolantę Kidawa,  z rodziny Kidawa, Słociński, Broncel, Wyleżałek.

10.00Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za tegoroczne żniwo – od Parafian.

11.15 – Za + +  męża Jana, rodziców Marię i Wiktora, Józefa i Klarę, syna Jana, szwagra Jerzego, Marię.

16.15 Nabożeństwo różańcowe.

17.00  – Za + + Felicję i Ludwika Płaszczymąka, rodziców, teściów, dziadków, z rodzin Płaszczymąka  i Mierzwa, dusze w czyśćcu cierpiące.