Intencje parafialne

Intencje

XVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

NIEDZIELA  - 02  sierpnia  2020 r.

7.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstaw. Maryi Królowej Aniołów i św. Franciszka o pokój naświecie oraz błogosławieństwo Boże dla naszych kapłanów i Rodziny Franciszkańskiej.

8.30 – Za +  męża Horsta w 7-mą rocz. śm., + + rodziców Martę i Konstantego, rodzeństwo, z rodzinydusze w czyśćcu cierpiące.

10.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękow. za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże  dla Alfonsa Boguwolskiego z okazji 70 rocznicy urodzin / T. D. /

11.15 – Za +  Jadwigę Wysocką w rocz. śm., + +  rodziców, z rodziny Ślimak.

16.00 Nieszpory Niedzielne.

17.00W kościele św. Walentego – Za + +  rodziców Eugenię i Adolfa Słota, Annę i WiktoraNokielski, Piotra Kasprzak, Różę i Romana Gorol, szwagrówHenryka i Andrzeja, z rodziny Słota, Nokielski, Ścigała

PONIEDZIAŁEK  -  03  sierpnia  2020 r.

7.00 – Za + +  Stefanię w rocz. śm., męża Włodzimierza, brata Alojzego, z rodziny.

WTOREK   -  04  sierpnia  2020 r.; wspom. św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

18.00 – Za +  męża w rocz. śm., + + rodziców, syna, znajomych, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA   -  05  sierpnia  2020 r.;

7.00 – Do Opatrzności Bożej i św. Józefa w intencji Bractwa Dobrej Śmierci i ofiarodawców.

nowenna do MBNP

CZWARTEK  -  06  sierpnia  2020 r.;święto Przemienienia Pańskiego

7.00 – Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o uświęcenie duchowieństwa oraz o nowepowołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

- nabożeństwo za powołanych i o nowe powołania

18.00 – 1. W intencji S. M. Oktawiany w podziękowaniu za posługę w naszej parafii – od dzieci

2. Za +  ojca Jana w rocz. śm., + + dziadków, teściów, z pokrew., dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 – Czuwanie modlitewne i Apel

I PIĄTEK  -  07  sierpnia  2020 r.

7.00 – 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli.

2. O kanonizację bł. Edmunda Bojanowskiego

- nabożeństwo do NSPJ

18.00 – Za + +  ojca Zygmunta Brodziak z ok. rocz. ur., matkę Teklę, brata Erwina, bratową Felicję  z pokrew.

SOBOTA   -  08  sierpnia  2020 r.

7.00 – 1. Za + Danutę Ordon z ok. rocz. ur., + + rodziców i teściów.

2. Za +  Jana Pawlak w 30-ty dzień po śm.

18.00 – Za +  Gerarda Flakus w rocz. śm., + + rodziców, teściów, Ingę Rupik, z rodziny

NIEDZIELA  - 09  sierpnia  2020 r.

7.00 –Za +  Rajmunda Siwek w 9-tą rocz. śm., + + braci Pawła i Jerzego, męża Karola, rodziców,teściów, z pokrew.

8.30 – Za + +  Henryka Hampel, ojca Engelberta, teścia Rudolfa Gorol, z rodziny Gorol, Szreter, Hampel.

10.00 – Za Parafian.

11.15 – Za + +  Martę Broncel w rocz. śm.,, męża Arnolda, synów Gerarda, Jana i Franciszka, dziadkówBroncel, Mierzwa, Antoniego i Antoninę Czapla, Antoniego Elznera, Honoratę i Stefana Jagoda,Tomasza i Franciszkę Michalskich, Wacława Duda.

16.00 Nieszpory Niedzielne.

17.00W kościele św. Walentego – Za + + rodziców, Danutę w 30-tą rocz.śm., męża Antoniego Wielgomas, Piotra i Annę Ducki, dziadków, z rodziny.

06 sierpnia 2020

Czwartek, XVIII Tydzień zwykły